Send Message

Fill in the Form and We'll Call You

Old Tuşba Tur About Us1988’den bu yana Old Tuşba Tour , alanında uzamanlaşmış kadrosu ile seyahat hizmetleri sunmaktadır. Antalya, Kuşadası, İzmir ve İstanbul destinasyonlarında incoming seyahat hizmeti sunan acentemiz A Belgeli TURSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesidir ve Antalya, İstanbul, Kuşadası ve Van'da ofisleri bulunmaktadır.

Tur operatörlerine, yatak bankalarına ve seyahat acentelerine ürün geliştirme, planlama, otel sözleşmeleri ve bunlara bağlı olarak da otel rezervasyonları, havalimanı transferi - ulaşım, günlük veya haftalık turlar, araç kiralama, yerel uçuşlar faaliyetleri ve B2B rezervasyon kanalı gibi tüm acente hizmetleri sunulmaktadır.

Havalimanı Transferleri, havalimanında özel karşılama ile gideceğiniz noktaya ya da otelinize konforlu araçlar ile ulaşımınız sağlanmaktadır. Grup transferi ya da özel VIP araç seçenekleri ile sizlere hizmet verilmektedir. 7 / 24 transfer hizmetlerinden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz. 0 242 322 65 07

Old Tuşba Tour tüm partnerlerine sunduğu hizmet ve organizasyonlarda, en güvenilir iş ortaklarından biri olmayı benimsemiş ve kaliteli servis anlayışı ile turizm sektöründe rekabet etmelerini sağlamaktadır.